Originálne detské tričká ako darček na deň detí | Ahooy.sk

Deň detí – sviatok, na ktorý sa hodí takýto darček

Autor:

Dátum: 2021-08-19 07:28:05

Hľadáte originálny darček pre vaše ratolesti na deň detí? Vravieva sa, že detské oblečenie robí viac radosť rodičom, než samotným deťom. Ukážeme vám, že nie vždy je to pravda. V našej ponuky nájdete kúsky, ktoré si deti zamilujú, a rodičia si pri pohľade na ne tiež prídu na svoje.

Veselé tričká obľúbených hrdinov

Miluje vaša dcéra jednorožce? A synátor zase dinosaury? Žiadny problém. U nás nájdete množstvo vkusných tričiek aj s takýmito motívmi. V ponuke máme, samozrejme, aj rôzne iné zvieracie motívy podľa preferencií vašich ratolestí. Slon, motýľ, ale aj mačka môžu zdobiť tričká vašich detí.

Originálne motívy, ktoré v obchode nezoženiete

Každý jeden motív na našich tričkách je jednoducho originál. Motívy navrhovali talentovaní ľudia a v obchodoch s fast fashion by ste ich hľadali len ťažko. Nesmieme zabudnúť spomenúť, že tričká z našej ponuky sú v BIO kvalite, takže robíte niečo nielen pre vaše deti, ale aj pre životné prostredie.

Vymaľuj si vlastné tričko

Dovoľte vašim deťom, nech pustia svoju predstavivosť „na špacír“ a umožnite im vymaľovať si vlastné tričko. Vaše deti vám ukážu, že slon nemusí byť vždy len šedý, a že tie ružové z rôznych rozprávok skutočne existujú. Pri vymaľovávaní si užijete množstvo zábavy a strávite čas spoločne ako rodina.

Také tričko, aké má aj tatino

Ak je tatino rybár alebo poľovník, syn aj dcérka určite pôjdu v jeho šľapajách – minimálne v skoršom veku. Poľovnícke alebo rybárske tričko v detských veľkostiach je v našej ponuke vždy horúcim artiklom, ktorý si okamžite nájde svojich zákazníkov. Vyrazte na rodinnú rybačku zladení ako sa patrí.

Dvojzmysel, ktorý vyčarí úsmev

Má váš potomok rád vesmír, raketoplány, galaxie a všetko ostatné tajuplné? V našej ponuke máme celú kategóriu originálnych tričiek s motívom vesmíru. Takéto tričko si vaše dieťa okamžite zamiluje, no okolitému svetu to vyšle ešte jeden dôležitý signál. Môžete totiž hrdo prehlásiť, že vaše dieťa je pre vás ako celý vesmír – tričko to predsa dokazuje!