Doprava a platba | Ahooy.sk

Doprava a platba

Našou snahou je, aby vami objednaný tovar prišiel k vám v čo najkratšej dobe. Všetok tovar máme skladom a väčšinu objednávok odosielame v priebehu 1 až 3 pracovných dní. Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia. Pre všetky objednávky nad 50€ máte u nás DOPRAVU ZADARMO. 

Prepravná spoločnosť

Zásielkovňa

Kuriér DPD

Objednávka do 50€

2,90 

3,90 €

Objednávka nad 50€

ZADARMO ZADARMO

Platba na dobierku

1,90 

1,90 €

Kuriér DPD

Kuriérska spoločnosť DPD doručuje tovar do 1 až 2 pracovných dní od našej expedície. Vopred ťa kontaktujú e-mailom aj SMS odľadom dátumu a času doručenia.

Zásielkovňa

Miesto, kde vás balíky počkajú. Objednaný tovar vám bude doručený do 2-3 pracovných dní od expedovania zásielky a to na vami vybrané výdajne miesto Zásielkovne. Kvôli súčastnému predĺženému dodaniu cez Zásielkovňu už do Vianoc posielame všetky objednávky len cez kuriéra. Tým pádom Vám vieme garantovať doručenie do Vianoc.


Za svoju objednávku môžeš zaplatiť viacerými spôsobmi:

Na dobierku

Najrozšírenejší spôsob platby. Objednávku odošleme na vašu adresu a pri jej prevzatí zaplatíte prepravcovi v hotovosti alebo kartou. Platba na dobierku je spoplatnená extra sumou 1,90€.

Platobnou kartou GoPay (VISA, Mastercard)

Najrýchlejší spôsob platby. Po zadaní objednávky zaplatíte platobnou kartou prostredníctvom bezpečnej platobnej brány GoPay. V prípade neúspešnej platby vám bude zaslaný e-mail s odkazom na opätovnú úhradu cez bežný bankový prevod.

Rýchlym online bankovým prevodom

Rýchly a bezpečný bankový prevod peňazí cez GoPay z vybraných bánk (TatraPay, VÚB banka, UniPlatba, Sporopay, Poštová Banka). Z ponuky bánk si vyberiete tú svoju a budete presmerovaný na jej oficiálnu stránku. Bežným spôsobom sa prihlásite do vášho internet bankingu a potvrdíte kompletne predvyplnený platobný príkaz.

Platba bežným bankovým prevodom pri neprejdenej platbe

Ak vám neprešla platba kartou alebo online prevodom, do cca 15 minút vám do e-mailu prídu pokynu k platbe bežným bankovým prevodom a zálohová faktúra. Objednávka sa začne spracovávať až po prijatí platby na náš účet, čo môže trvať aj niekoľko dní.

IBAN: SK98 0200 0000 0038 6071 8657

Variabilný symbol: číslo vašej objednávky


Zelená faktúra

Faktúru, ktorá zároveň slúži ako záručný list vám zašleme na e-mail. Snažíme sa tak chrániť prírodu a míňať menej papiera. Ak by ste si želali priložiť faktúru aj do balíka, napíšte to do poznámky k objednávke.