Doprava a platba | Ahooy.sk

Doprava a platba

Na┼íou snahou je, aby vami objednan├Ż tovar pri┼íiel k v├ím v ─Źo najkrat┼íej dobe. V┼íetok tovar m├íme skladom a v├Ą─Ź┼íinu objedn├ívok odosielame v priebehu 1 a┼ż 3 pracovn├Żch dn├ş. V├Ż┼íka po┼ítovn├ęho z├ívis├ş od sp├┤sobu platby a doru─Źenia. Pre v┼íetky objedn├ívky nad 40ÔéČ m├íte u n├ís DOPRAVU ZADARMO. 

Prepravn├í spolo─Źnos┼ą

Z├ísielkov┼ła

Kuri├ęr DPD

Objedn├ívka do 40ÔéČ

2,50 ÔéČ

3,90 ÔéČ

Objedn├ívka nad 40ÔéČ

ZADARMO ZADARMO

Platba na dobierku

1,90 ÔéČ

1,90 ÔéČ

Kuri├ęr DPD

Kuri├ęrska spolo─Źnos┼ą DPD doru─Źuje tovar do 1 a┼ż 2 pracovn├Żch dn├ş od na┼íej exped├şcie. Vopred ┼ąa kontaktuj├║ e-mailom aj SMS od─żadom d├ítumu a ─Źasu doru─Źenia.

Z├ísielkov┼ła

Miesto, kde v├ís bal├şky po─Źkaj├║. Objednan├Ż tovar v├ím bude doru─Źen├Ż do 2-3 pracovn├Żch dn├ş od expedovania z├ísielky a to na vami vybran├ę v├Żdajne miesto Z├ísielkovne. 


Za svoju objedn├ívku m├┤┼że┼í zaplati┼ą viacer├Żmi sp├┤sobmi:

Na dobierku

Najroz┼í├şrenej┼í├ş sp├┤sob platby. Objedn├ívku odo┼íleme na va┼íu adresu a pri jej prevzat├ş zaplat├şte prepravcovi v hotovosti alebo kartou. Platba na dobierku je spoplatnen├í extra sumou 1,90ÔéČ.

Platobnou kartou GoPay (VISA, Mastercard)

Najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob platby. Po zadan├ş objedn├ívky zaplat├şte platobnou kartou prostredn├şctvom bezpe─Źnej platobnej br├íny GoPay. V pr├şpade ne├║spe┼ínej platby v├ím bude zaslan├Ż e-mail s odkazom na op├Ątovn├║ ├║hradu cez be┼żn├Ż bankov├Ż prevod.

R├Żchlym online bankov├Żm prevodom

R├Żchly a bezpe─Źn├Ż bankov├Ż prevod pe┼łaz├ş cez GoPay z vybran├Żch b├ínk (TatraPay, V├ÜB banka, UniPlatba, Sporopay, Po┼ítov├í Banka). Z ponuky b├ínk si vyberiete t├║ svoju a budete presmerovan├Ż na jej ofici├ílnu str├ínku. Be┼żn├Żm sp├┤sobom sa prihl├ísite do v├í┼ího internet bankingu a potvrd├şte kompletne predvyplnen├Ż platobn├Ż pr├şkaz.

Platba be┼żn├Żm bankov├Żm prevodom pri neprejdenej platbe

Ak v├ím nepre┼íla platba kartou alebo online prevodom, do cca 15 min├║t v├ím do e-mailu pr├şdu pokynu k platbe be┼żn├Żm bankov├Żm prevodom a z├ílohov├í fakt├║ra. Objedn├ívka sa za─Źne spracov├íva┼ą a┼ż po prijat├ş platby na n├í┼í ├║─Źet, ─Źo m├┤┼że trva┼ą aj nieko─żko dn├ş.

IBAN: SK98 0200 0000 0038 6071 8657

Variabiln├Ż symbol: ─Ź├şslo va┼íej objedn├ívky


Zelená faktúra

Fakt├║ru, ktor├í z├írove┼ł sl├║┼żi ako z├íru─Źn├Ż list v├ím za┼íleme na e-mail. Sna┼ż├şme sa tak chr├íni┼ą pr├şrodu a m├ş┼ła┼ą menej papiera. Ak by ste si ┼żelali prilo┼żi┼ą fakt├║ru aj do bal├şka, nap├ş┼íte to do pozn├ímky k objedn├ívke.