Doprava a platba | ahooy

Doprava a platba

DOBA DODANIA

V├Ą─Ź┼íinu objedn├ívok je odoslan├í v priebehu 1 a┼ż 3 pracovn├Żch dn├ş. Po─Źas sviatkov, v├şkendov sa dodacia doba m├┤┼że predl┼żi┼ą.
Po odoslan├ş objedn├ívky v┼żdy informujeme z├íkazn├şka. Na┼íou snahou je aby vami objednan├Ż tovar pri┼íiel k V├ím ─Źo najkrat┼íej dobe. Pri tovare, ktor├Ż je roben├Ż individu├ílne na ┼żelanie z├íkazn├şka sa m├┤┼że doba dodania predl┼żi┼ą na 1 a┼ż 5 pracovn├Żch dn├ş.

Na┼íe v├Żrobky posielame po celom ├║zem├ş Slovenska. Ak by ste mali z├íujem posla┼ą tovar mimo Slovenskej republiky kontaktujte n├ís na e-mail gonexen@gonexen.sk. Moment├ílne vyu┼ż├şvame pre pohodln├ę a r├Żchle doru─Źenie a┼ż k V├ím domov slu┼żby kuri├ęrskej spolo─Źnosti  DPD. ├Üdaje o odoslan├ş z├ísielky a fakt├║ru posielame na e-mail, preto V├ís pros├şme o zadanie spr├ívneho e-mailu (aby ste boli d├┤kladne informovan├Ż o stave Va┼íej objedn├ívky).

Pre doru─Źenie mimo Slovenska je mo┼żne iba platba vopred na ├║─Źet kde bude upraven├í cena za doru─Źenie ktor├í bude informovan├í vopred na e-mal. Doba doru─Źenia sa m├┤┼że predl┼żi┼ą 1 a┼ż 5 pracovn├Żch dn├ş. Pre kvalitne doru─Źenie odpor├║─Źame da┼ą tel.─Ź├şslo aj s predvo─żbou krajiny.


ZELENÁ FAKTÚRA

Fakt├║ru, ktor├í z├írove┼ł sl├║┼żi ako z├íru─Źn├Ż list V├ím za┼íleme na V├í┼í e-mail. Sna┼ż├şme sa tak chr├íni┼ą pr├şrodu a m├ş┼ła┼ą menej papiera. Ak by ste si ┼żelali doklad do objedn├ívky nap├ş┼íte n├ím do pozn├ímky k objedn├ívke.

CENA ZA DORU─îENIE:

Ak je tovar ni┼ż┼í├ş ako 40ÔéČ ├║─Źtuje za za dopravu

Kuri├ęr DPD     do   40ÔéČ                          3,50ÔéČ  s DPH

Objedn├ívky    nad 40ÔéČ                          0,00ÔéČ

PLATBA:

On-line platba kartou    (GoPay) Okam┼żit├í platba platobnou kartou cez platobn├║ br├ínu GoPay                         ZADARMO

On-line bankov├Ż prevod  (GoPay) ONLINE PLATBA PROSTREDN├ŹCTVOM INTERNET BANKINGU VYBRAN├ŁCH B├üNK       ZADARMO

  • Bezpe─Źn├Ż a r├Żchly prevod pe┼łaz├ş z vybran├Żch b├ínk.
  • Z ponuky b├ínk si vyberiete t├║ svoju a budete presmerovan├Ż na jej ofici├ílnu str├ínku.
  • Be┼żn├Żm sp├┤sobom sa prihl├ísite a potvrd├şte kompletne predvyplnen├Ż platobn├Ż pr├şkaz.

Na dobierku                                                                                                                                                                               1,90ÔéČ s DPH

 

AKO VR├üTI┼Ą / VYMENI┼Ą TOVAR

VR├üTENIE A V├ŁMENA TOVARU

Spotrebite─ż je opr├ívnen├Ż bez uvedenia d├┤vodu odst├║pi┼ą od zmluvy do 14 dn├ş odo d┼ła prevzatia tovaru. Odst├║pen├şm spotrebite─ża od zmluvy sa zmluva od za─Źiatku ru┼í├ş. Po odst├║pen├ş spotrebite─ż mus├ş vr├íti┼ą tovar do 14 dn├ş od ozn├ímenia odst├║penia
na adresu

J├ín Gonda, Orli─Źie, 777, 027 43, Ni┼żn├í

Spotrebite─ż je opr├ívnen├Ż bez uvedenia d├┤vodu odst├║pi┼ą od zmluvy do 14 dn├ş odo d┼ła prevzatia tovaru. Odst├║pen├şm spotrebite─ża od zmluvy sa zmluva od za─Źiatku ru┼í├ş. Po odst├║pen├ş spotrebite─ż mus├ş vr├íti┼ą tovar do 14 dn├ş od ozn├ímenia odst├║penia a pred├ívaj├║ci je povinn├Ż ho prevzia┼ą.

Primeran├í starostlivos┼ą o tovar mus├ş by┼ą v┼íak  zachovan├í. Tovar nesmie by┼ą po┼íkoden├Ż, mus├ş by┼ą s p├┤vodn├Żmi visa─Źkami, v p├┤vodnom balen├ş / krabici a nesmie javi┼ą zn├ímky pou┼żitia. V pr├şpade, ┼że spotrebite─ż odst├║pi od zmluvy a doru─Ź├ş pred├ívaj├║cemu tovar so zn├ş┼żenou
hodnotou, zodpoved├í za toto zn├ş┼żenie, ak to bolo sp├┤soben├ę v d├┤sledku zaobch├ídzania,
ktor├ę je nad r├ímec zaobch├ídzania potrebn├ęho na zistenie vlastnost├ş a funk─Źnosti tovaru.

V pr├şpade odst├║penia od zmluvy m├í spotrebite─ż pr├ívo na vr├ítenie v┼íetk├Żch platieb, ktor├ę od neho pred├ívaj├║ci prijal, teda vr├ítane n├íkladov na dopravu a to prevodom na ├║─Źet, ktor├Ż spotrebite─ż v odst├║pen├ş od zmluvy uviedol.
Spotrebite─ż v┼íak zn├í┼ía n├íklady na doru─Źenie vr├íten├ęho tovaru pred├ívaj├║cemu.

Pred├ívaj├║ci nie je povinn├Ż uhradi┼ą spotrebite─żovi vy┼í┼íie uveden├ę platby pred t├Żm, ako mu je tovar vr├íten├Ż alebo aspo┼ł ako mu spotrebite─ż preuk├í┼że zaslanie tovaru sp├Ą┼ą pred├ívaj├║cemu. Pred├ívaj├║ci nie je povinn├Ż uhradi┼ą dodato─Źn├ę n├íklady dodania tovaru, ak si spotrebite─ż v├Żslovne zvolil in├Ż sp├┤sob doru─Źenia ako je najlacnej┼í├ş be┼żn├Ż sp├┤sob doru─Źenia pon├║kan├Ż preistribu─Źne

V s├║lade so z├íkonom spotrebite─ż nem├┤┼że od zmluvy odst├║pi┼ą pri tovare zhotovenom pod─ża osobitn├Żch po┼żiadaviek spotrebite─ża, teda  tovar s vlastn├Żm n├ípisom ─Źi fotkou.