Doprava a platba | ahooy

Doprava a platba

DOBA DODANIA

Väčšinu objednávok je odoslaná v priebehu 1 až 3 pracovných dní. Počas sviatkov, víkendov sa dodacia doba môže predlžiť.
Po odoslaní objednávky vždy informujeme zákazníka. Našou snahou je aby vami objednaný tovar prišiel k Vám čo najkratšej dobe. Pri tovare, ktorý je robený individuálne na želanie zákazníka sa môže doba dodania predlžiť na 1 až 5 pracovných dní.

Naše výrobky posielame po celom území Slovenska. Ak by ste mali záujem poslať tovar mimo Slovenskej republiky kontaktujte nás na e-mail gonexen@gonexen.sk. Momentálne využívame pre pohodlné a rýchle doručenie až k Vám domov služby kuriérskej spoločnosti  DPD. Údaje o odoslaní zásielky a faktúru posielame na e-mail, preto Vás prosíme o zadanie správneho e-mailu (aby ste boli dôkladne informovaný o stave Vašej objednávky).

Pre doručenie mimo Slovenska je možne iba platba vopred na účet kde bude upravená cena za doručenie ktorá bude informovaná vopred na e-mal. Doba doručenia sa môže predlžiť 1 až 5 pracovných dní. Pre kvalitne doručenie odporúčame dať tel.číslo aj s predvoľbou krajiny.


ZELENÁ FAKTÚRA

Faktúru, ktorá zároveň slúži ako záručný list Vám zašleme na Váš e-mail. Snažíme sa tak chrániť prírodu a míňať menej papiera. Ak by ste si želali doklad do objednávky napíšte nám do poznámky k objednávke.

CENA ZA DORUČENIE:

Ak je tovar nižší ako 40€ účtuje za za dopravu

Kuriér DPD     do   40€                          3,50€  s DPH

Objednávky    nad 40€                          0,00

PLATBA:

On-line platba kartou    (GoPay) Okamžitá platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay                         ZADARMO

On-line bankový prevod  (GoPay) ONLINE PLATBA PROSTREDNÍCTVOM INTERNET BANKINGU VYBRANÝCH BÁNK       ZADARMO

  • Bezpečný a rýchly prevod peňazí z vybraných bánk.
  • Z ponuky bánk si vyberiete tú svoju a budete presmerovaný na jej oficiálnu stránku.
  • Bežným spôsobom sa prihlásite a potvrdíte kompletne predvyplnený platobný príkaz.

Na dobierku                                                                                                                                                                               1,90€ s DPH

 

AKO VRÁTIŤ / VYMENIŤ TOVAR

VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpením spotrebiteľa od zmluvy sa zmluva od začiatku ruší. Po odstúpení spotrebiteľ musí vrátiť tovar do 14 dní od oznámenia odstúpenia
na adresu

Ján Gonda, Orličie, 777, 027 43, Nižná

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpením spotrebiteľa od zmluvy sa zmluva od začiatku ruší. Po odstúpení spotrebiteľ musí vrátiť tovar do 14 dní od oznámenia odstúpenia a predávajúci je povinný ho prevziať.

Primeraná starostlivosť o tovar musí byť však  zachovaná. Tovar nesmie byť poškodený, musí byť s pôvodnými visačkami, v pôvodnom balení / krabici a nesmie javiť známky použitia. V prípade, že spotrebiteľ odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou
hodnotou, zodpovedá za toto zníženie, ak to bolo spôsobené v dôsledku zaobchádzania,
ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru.

V prípade odstúpenia od zmluvy má spotrebiteľ právo na vrátenie všetkých platieb, ktoré od neho predávajúci prijal, teda vrátane nákladov na dopravu a to prevodom na účet, ktorý spotrebiteľ v odstúpení od zmluvy uviedol.
Spotrebiteľ však znáša náklady na doručenie vráteného tovaru predávajúcemu.

Predávajúci nie je povinný uhradiť spotrebiteľovi vyššie uvedené platby pred tým, ako mu je tovar vrátený alebo aspoň ako mu spotrebiteľ preukáže zaslanie tovaru späť predávajúcemu. Predávajúci nie je povinný uhradiť dodatočné náklady dodania tovaru, ak si spotrebiteľ výslovne zvolil iný spôsob doručenia ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia ponúkaný preistribučne

V súlade so zákonom spotrebiteľ nemôže od zmluvy odstúpiť pri tovare zhotovenom podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, teda  tovar s vlastným nápisom či fotkou.