Protišmykové návleky na topánky mini grip L (41-44) | ahooy

Protišmykové návleky na topánky mini grip L (41-44)

10.50 €
  • Skladom
  • 🚚
    Doprava zdarma pri nákupe nad 50.00 €

Protišmykové návleky na turistickú obuv MOUNTAIN GOAT, zimné návleky
Plánujete aktívnu zimnú dovolenku v meste? Radi trávite čas vonku v zime? Dbajte na svoju bezpečnosť ! Pri prechádzke v lese alebo na mierne zasnežených chodníkoch ľahko stratíte rovnováhu. Ľahko znížite riziko pádov a zranení. Vyberte si protišmykové zimné návleky na topánky MOUNTAIN GOAT .

Zimné návleky na topánky sú najkvalitnejšie trekové vybavenie. Sú dôležitým prvkom zimného oblečenia . Budú užitočné najmä vtedy, ak uvažujete o zimných vonkajších výletoch do lesa a prechádzkach po parkových uličkách. Pri turistike sa uistite, že máte dobrú priľnavosť na klzkom povrchu . Ľad alebo utlačený sneh nie sú problémom s profesionálnymi protišmykovými vrstvami.


Protišmykové návleky na topánky – aký produkt si vybrať?
Hľadáte tie najlepšie protišmykové návleky na zimné a mestské topánky? V našej predajni nájdete profesionálne turistické vybavenie a doplnky pre každého. Nezabudnite si prečítať špecifikácie produktu MOUNTAIN GOAT!

Parametre:

✔️ Farba: čierna

✔️ Hmotnosť: 130 g

✔️ Veľkosť: M

✔️ Materiál: guma, pružný

✔️ Počet cvokov: 10

✔️ Dĺžka výstupkov: 2 mm

Výrobok je určený pre amatérske použitie. Nemal by sa používať na horolezectvo (alpinizmus).

Kedy zvoliť protišmykové vložky do zimnej obuvi?
Pohodlie a bezpečnosť, najmä v zime, sú nevyhnutné. Napriek zasneženým chodníkom a cestičkám sa nemusíte vzdávať outdoorových aktivít. Zimné návleky na topánky MOUNTAIN GOAT budú užitočné počas :

▶️ Prechádzky po lesných cestách pokrytých utlačeným snehom

▶️ Prechádzky mestom po nerozoraných chodníkoch a uličkách v parkoch

▶️ Turistika po zasneženom, zvlnenom teréne s malými kopčekmi

▶️ Pešia turistika po zľadovatených chodníkoch

▶️ Beh na klzkom snehu

▶️ Externé práce v zime

Pamätajte! Protišmykové zimné návleky na topánky nie sú vhodné na zimnú turistiku v horách a ľadovcoch !

Protišmykové návleky na zimné topánky – bezpečnosť je na prvom mieste
Chcete naplno využiť zimné atrakcie a športové aktivity? Ak áno, asi viete, aké dôležité je dávať si pozor v meste aj mimo neho . Pod tenkou vrstvou utlačeného snehu sa môže nachádzať šmykľavý ľad, ktorý znemožní ďalšiu chôdzu. Na takomto povrchu vás pred pádmi a zraneniami neochráni ani podrážka s vysokou priľnavosťou. Základom každého zimného outfitu je preto dobrá výbava vrátane gripov a zimných návlekov na topánky . Vyberte si prekrytia MOUNTAIN GOAT, ideálne pre dospelých, seniorov a bežcov.


Kvalitné a odolné zimné návleky na topánky
Ľahké, protišmykové návleky na topánky MOUNTAIN GOAT sa vyznačujú solídnym spracovaním z najkvalitnejších materiálov. Navyše sa vyznačujú špeciálnou odolnou konštrukciou . Poskytuje lepšiu oporu a zabraňuje pošmyknutiu na klzkom povrchu . Na výrobu modelu bola použitá mäkká a pružná guma . Prekrytia sa dajú ľahko nasadiť a odstrániť z topánok. Materiál je navyše odolný voči nízkym teplotám . Nestráca svoje vlastnosti. Zostáva pružná bez obmedzenia pohybu chodidla. To vám umožní voľne praktizovať vaše obľúbené outdoorové športy.


Špeciálny systém 10 oceľových výstupkov
Zimné návleky na topánky sú vybavené 10 cvočkami s priemerom 2 mm . Sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele . Sú krátke a na konci tupé. Zaručujú vynikajúcu priľnavosť a stabilitu v teréne pokrytom silne utlačeným snehom. Chránia pred nešťastným pádom . Okrem toho sa oplatí zabezpečiť najlepšiu možnú kvalitu turistického príslušenstva. Preto pred uskladnením a po outdoorových aktivitách opláchnite protišmykové vrstvy v čistej vode . Potom nechajte uschnúť na vetranom mieste , mimo dosahu svetla a vlhkosti.

Vyberte si správnu veľkosť!
Možnosť výberu veľkosti vám umožňuje dokonale prispôsobiť veľkosť návlekov rozmerom vašej obuvi. Veľkosť návlekov závisí od typu topánok, na ktoré ich budete nosiť – mestské, trekingové alebo snehule. Parametre presahov závisia od modelu obuvi.

✔️ M: 37-40 (130 g)

✔️ L: 41-44 (140 g)

✔️ XL: 45-48 (160 g)

ID:24883