Výmena a vrátenie | Ahooy.sk

Výmena a vrátenie

Či už vám nesedí veľkosť, výrobok nevyhovuje alebo sa pokazil, radi vám pomôžeme. Máte právo na vrátenie alebo výmenu tovaru bez udania dôvodu do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru.

Na výmenu, vrátenie alebo reklamácia tovaru je nutné poslať balíček s tovarom doporučene (bez dobierky) na adresu: Ján Gonda, Orličie 777, 027 43 Nižná

Do zásielky je nutné priložiť vyplnený formulár, prípadne na papieri čitateľne napísané meno a číslo objednávky. V prípade výmeny uveďte aj požadovanú veľkosť, za ktorú si prajete tovar vymeniť. V prípade vrátenia tovaru uveďte aj číslo účtu v tvare IBAN. 

Ped odoslaním sa, prosím, uistite, že tovar posielate späť v pôvodnom stave t. j. nepraný a nenosený s nepoškodenými pôvodnými štítkami.

Výmenu alebo vrátenie spravidla spracujeme do 14 pracovných dní. Následne vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.


Výmena tovaru

Štandardne poskytujeme iba výmenu veľkosti daného produktu. Nie je možné tovar vymeniť za iný tovar (tričko s jedným motívom za tričko s iným motívom).

Vrátenie tovaru

V prípade vrátenia tovaru, uveďte do formulára alebo na papier aj číslo účtu v tvare IBAN. Peňažné prostriedky štandardne vraciame späť na uvedený bankový účet do 14 dní od spracovania požiadavky. V prípade, že vraciate celú objednávku, bude vám vrátená celá suma aj s nákladmi na dopravu. V prípade, že vraciate len časť objednávky, bude vám vrátená len suma za daný tovar.

Reklamácia tovaru

Ak máte akékoľvek problémy s výrobkom nachádzajúcim sa v záručnej dobe, urobte fotky reklamovaného tovaru a pošlite nám ich na e-mail ahooy@ahooy.sk. Reklamáciu posúdime a budeme vás informovať o ďalšom postupe.