Akupresúrna podložka s vankúšom 68×42 | ahooy

Akupresúrna podložka s vankúšom 68×42

  • -28%
32.00 € 22.90 €
  • Nie je skladom
  • 🚚
    Doprava zdarma pri nákupe nad 50.00 €

ERGO AKUPRESÚRNA PODLOŽKA – Podložka + vankúš 4FIZJO – ČIERNO-TYRKYSOVÁ
Akupresúrna podložka spoločnosti 4FIZJO je tiež skvelým nápadom na zaujímavý darček.

Popis produktu

Ergo podložka 4FIZJO zmierňuje bolesť, únavu a vedie k uvoľneniu tela. Karimatka je vybavená technológiou SPINNING SPIKES, rovnako ako naše EKO karimatky. Vďaka tejto technológii hroty, pripomínajúce rotujúci vír, pri jemných pohyboch vášho tela krútia kožné tkanivo a fascie a uvoľňujú ich . Tisíce hrotov na povrchu podložky stimulujú tkanivá k uvoľňovaniu endorfínov, ktoré majú analgetický účinok a prinášajú úľavu boľavým a unaveným svalom.

Vďaka kombinácii špirálových hrotov v technológii SPINNING SPIKES a výplne z polyuretánovej peny sa nám podarilo vytvoriť podložku, ktorá poskytuje vyššiu úroveň stimulácie ako klasická podložka s hrotmi na akupresúru, no zároveň nie je tak intenzívna ako v puzdro 4fizjo ECO Mat. Pre tých, ktorí váhajú, ktorú akupresúrnu podložku si vybrať, je Ergo Mata 4fizjo ideálnou voľbou.

Súprava obsahuje:

rohož s hrotmi
ortopedický vankúš
kryt s rukoväťou

detaily podložky:

✅ Farba: čierna

✅ Dĺžka: 68 cm

✅ Šírka: 42 cm

✅ Hrúbka: 2 cm

✅Materiál: prírodná bavlna

✅Rozmery vankúša: 30x32x10 cm

✅ Výrobca: 4FIZJO

Detaily rozety:

✅Farba: tyrkysová

✅ Počet roziet s hrotmi: 210

✅ Počet hrotov na ružici podložky: 25

✅ Počet roziet na vankúši: 65

✅ Materiál: Hroty – ABS;

Ortopedický vankúš
Vankúš našej akupresúrnej podložky má ergonomický tvar presne ako ortopedický vankúš, vďaka čomu poskytuje dokonalú oporu a pohodlie aj pri dlhšom relaxovaní na podložke. Špeciálne profilovaný vankúš poskytuje chrbtici neutrálnu polohu , čo jej umožňuje zachovať jej prirodzené zakrivenie, aby chrbtica mohla odpočívať v optimálnej polohe. Ortopedický vankúš vďaka svojej profilácii umožňuje stabilné držanie hlavy v jednej polohe. Na výrobu vankúša sme použili mäkkú polyuretánovú penu, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru hlavy, zväčší dopadovú plochu hrotov a zároveň poskytuje výbornú oporu krku a hlave.

Akupresúrna podložka 4FIZJO je zdravotnícka pomôcka.
Naše podložky sú registrované na Úrade pre registráciu liečiv, zdravotníckych pomôcok a biocídnych výrobkov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že ich používanie je úplne bezpečné.

Akupresúrna podložka poľskej značky 4FIZJO má až 5250 hrotov na podložke a 1625 hrotov na vankúši. Podložka má antialergické vlastnosti . Bavlnený poťah má rozety s hrotmi a je plne snímateľný, vďaka čomu sa ľahko postaráte o hygienu podložky . Karimatka s hrotmi je vybavená pohodlným a vzdušným poťahom , vďaka ktorému karimatka nezatuchne a bude svieža.
Kvalita je základ!

Ako ste si určite všimli, na trhu je dostupných veľa druhov akupresúrnych podložiek. Aby však bola akupresúrna podložka efektívna a jej prevádzka mala zdraviu prospešný účinok, treba zachovať niekoľko dôležitých prvkov jej konštrukcie. Akupresúrna podložka poľskej spoločnosti 4FIZJO je predovšetkým zdravotnícka pomôcka. Všetky použité prvky sú antialergické prvky. Každá rozeta použitá na stavbu akupresúrnych podložiek 4FIZJO má 25 hrotov, čo je takmer dvojnásobok oproti štandardným podložkám. Poťah karimatky je vyrobený z kvalitnej čistej bavlny, výplň pena je z polyuretánu a rozety sú vyrobené z ekologického materiálu. Poťah na podložku má pohodlnú rukoväť a ventilačnú pásku, ktorá zaisťuje odvetranie celej vložky a vysokú hygienu.

Naše rohože sa používajú pri nasledujúcich ochoreniach:

➕ stres, depresia

➕ bolesť v krku, chrbte a chrbtici

➕ ischias

➕ bolesť ramena

➕ bolesti hlavy

➕ degeneratívne zmeny chrbtice

➕ nespavosť

➕ neuralgia

➕ zlý krvný obeh

➕ svalové napätie

Použitie:

Rohožku odporúčame používať každý deň. Dĺžka denného používania závisí od úrovne zručností používateľa nasledovne:

Začiatočník 5-10 minút
Stredne 10-20 minút
Pokročilí 20 – 40 minút
⛔️ AKÉ SÚ KONTRAINDIKÁCIE POUŽÍVANIA PODLOŽKY? ⛔️

ak trpíte poruchou krvácania (hemofília)
Ak užívate antikoagulanciá (ako Clexane, Heparin)
Ak máte citlivú pokožku a sťažujete sa na kožné ochorenia, po ktorých by používanie podložky mohlo priniesť negatívne účinky

ID:24831