Čo kúpiť na Vianoce? Tipy na vianočné darčeky | Ahooy.sk

Čo kúpiť na Vianoce – tipy na darčeky

Autor:

Dátum: 2021-10-11 10:42:11

Neviete, čo vybrať vašim blízkym na Vianoce? Jeden darček často nestačí a niekedy vám chýba tá správna inšpirácia. V dnešnom článku máme pre vás niekoľko tipov, ako zostaviť skvelú darčekovú tašku pre vašu blízku osobu, člena rodiny alebo vašu vyvolenú lásku.

Jeden hodnotný dar

Jeden z darov, povedzme, že ten hlavný, by mal byť hodnotnejší ako ostatné. V závislosti od toho, ako dlho sa s konkrétnou osobou poznáte a ako veľmi je pre vás dôležitá, môže mať hodnotu v desiatkach, stovkách, ale i tisíckach eur. Pre milovanú ženu to môže byť šperk, pre muža vysnívaný gadget a pre dieťa napríklad bicykel. Okolo tohto darčeka budú všetky ostatné skôr doplnkom.

Menšie, ale dôležité darčeky

Povedzme, že hlavný darček bude tvoriť napríklad spomínaný bicykel. V tomto, ale aj v mnohých ďalších prípadoch sa nám otvára množstvo možností na doplnkové darčeky menšej hodnoty – košík, svetlo, prilba, chrániče, cyklistická fľaša a desiatky kúskov ďalšieho vybavenia posunie „obyčajný bicykel“ na vyšší level.

Darček s vianočným motívom

Aspoň jeden z vianočných darčekov by mal mať trochu vianočnú atmosféru. Malý svietiaci anjelik, tričko s potlačou, zvonček či sada ozdôb. Žiadna z týchto vecí neurazí, no pod stromčekom pomôže navodiť tú pravú a pokojnú vianočnú atmosféru úplne pre všetkých. Ďalej sa ponúka vianočná sviečka, nejaké pochutiny alebo fľaša dobrého alkoholu.

Praktický darček z našej ponuky

Opäť sa môžeme vrátiť k tematickým darčekom pre cyklistu. Pánske tričko s potlačou opäť nebude krokom vedľa najmä vtedy, ak tam bude potlač cyklistu.  V našej ponuke nájdete množstvo tématických darčekov pre rôzne hobby od pitia piva, cez cyklistiku až po čítanie kníh či sedenia na rybačke.

Do čoho darček zabaliť?

O balení darčekov sme sa rozprávali aj v jednom z našich predchádzajúcich článkov. Máme pre vás však ďalší originálny a navyše aj praktický tip. Bavlnená taška na opakované použitie bude pod stromčekom vyzerať skvele a obdarovanému ostane na množstvo ďalších príležitostí, ako sú nákupy či nečakané chvíle, kedy treba niečo preniesť