Ľudové trička do každej domácnosti

Autor:

Dátum: 2020-01-24 15:00:00

Ľudové tričká do každej domácnosti

Slovensko, malá veľká krajina. Aj tak sa od nepamäti hovorí o našej malebnej vlasti. Tradície národných hrdinov, ľudových tancov a krásnych dievčat. Náš folklór je čoraz viac „v móde“. A na to sme patrične hrdí. Veď aj my v Ahooy.sk sa môžeme pýšiť krásnymi kúskami ľudového oblečenia.

Ľudové tričká pre rodiny nájdete na novom eshope

Uvedomujeme si, že nosiť kúsok Slovenska na vlastnej hrudi je tou najväčšou cťou pre nás. Preto sme sa rozhodli doplniť náš sortiment o ľudové tričká pre všetkých. Nech už ste z akéhokoľvek kúta Slovenska, dajte o sebe vedieť! Vyrábame ľudové tričká s potlačou.

Čičmianske vzory nemusíte nájsť len v srdci Čičmian – na drevených chalúpkach či dresoch národného tímu. Čo tak mať ho doma, v skrini.

... v skrini, nie na skrini. Aby sme doniesli Čičmany do každej slovenskej domácnosti, vyrobili sme pre vás špeciálnu edíciu pánskych ľudových tričiek Čičmany. Čičmany v modrom, bielom alebo zelenom? Žiaden problém, stačí si vybrať vašu obľúbenú farbu.

Detské ľudové tričká s kvetom na hrudi

Vysvetlite deckám, že kvietky nenájdu len v záhrade! Síce ich tam máme najradšej, no nosiť ich môžeme so sebou každý deň! Pýtate sa ako? Jednoducho. Kvetové tričká pre deti vyrábame z kvalitných materiálov, aby boli vhodné aj pre najjemnejšiu detskú pokožku. Nejde nám len o imidž, záleží nám na kvalite. No a čo poviete na to, keď sa do ľudového motívu oblečie celá rodinka?

Nedeľná prechádzka s deťmi sa tak zmení na kultúrny zážitok. O to viac, ak vás v slovenských ľudových tričkách spoznajú Slováci v zahraničí. Pokojne si so sebou vezmite naše tričká na dovolenku.

Slovo ľudové predsa vyjadruje súdržnosť tých najobyčajnejších ľudí v krajine. Naši rodičia na poliach, turisti v horách, slovenskí záchranári či horskí sprievodcovia. My všetci tvoríme to, čomu hovoríme domov. Preto ľudové tričká sú odteraz neodmysliteľnou súčasťou našej kolekcie v Ahooy.sk. Nechceme tu byť pre vyvolených. Sme tu pre všetkých, ktorí majú radi kvalitu a domáci tovar.

Máš na nás nejaké špeciálne otázky alebo chceš en zanechať recenziu? Pokojne nám napíš! Sme na webe www.ahooy.sk , ale aj na Facebooku či Instagrame. Tak ak ako vy, aj my ideme s dobou!