Tipy na originálne valentínske darčeky | Ahooy.sk

Naše tipy na valentínske darčeky

Autor:

Dátum: 2019-08-07 11:41:30

Povedzme si úprimne, zháňanie valentínskych darčekov pre partnera, ktoré by mali byť navyše aj romantické, je pekná otrava. Celý rok riešime narodeniny a meniny členov rodiny, Vianoce a výročia, a Valentín je ďalším sviatkom (navyše krátko po Vianociach), pred ktorým sa trápime, čo zase tej našej láske kúpiť. My sa vám pokúsime predstaviť aspoň niekoľko originálnych darčekov, ktoré na Valentína potešia ženu aj muža.

Musí byť darček na Valentína romantický?

Samozrejme, že nemusí. Môže sa zdať, že práve pri tomto sviatku je to najvhodnejšie. Romantický však pokojne môže byť len spoločný deň alebo večer, pri ktorom si darčeky vymeníte. Prípadne spôsob, ako darček zabalíte do romantickej tašky. Samotný darček však nemusí žiadnym spôsobom stelesňovať romantiku – stačí, ak urobí vašej láske radosť.

A musí stáť valentínsky darček veľa peňazí?

Ani toto už dávno neplatí. Luxusný šperkový set pre ženu alebo drahé hodinky pre muža? To si môžu na Valentína vymieňať páry, ktoré sú spolu 30 rokov. Láska a pozornosť sa dá vyjadriť aj malým darom, ktorý nikomu nenaruší rozpočet – a to ani študentovi či mladej rodinke.

Valentínsky darček pre ženu

Jedným zo spôsobov, ako si na Valentína uctiť ženu, je dať najavo, ako si ceníte jej vlastnosti. S tričkom najlepšia maminka dokonale vyjadríte, ako si vážite zápal, s ktorým sa stará o vaše deti (a aj o to veľké dieťa, ktoré často vidíte v zrkadle). V ponuke máme aj viac mamičkovských motívov, takže nemajte strach. Ostane vám niečo v zálohe aj na deň matiek.

Valentínsky darček pre muža

Tričko super ocko si zaslúži každý tatino, na ktorom mamina vidí tú neustálu snahu o zabezpečenie rodiny a obrovskú trpezlivosť s krikom detí aj po náročnom dni v práci. Muža by však určite na Valentína potešilo napríklad aj tričko, ktoré zdôrazňuje jeho dokonalý vzťah k dobrému jedlu.

Milá pozornosť k hlavnému darčeku

Ak ste sa predsa len rozhodli zainvestovať viac peňazí do hodnotnejšieho daru pre vašu polovičku a objednali ste si romantický let balónom či wellness pobyt, určite nezabudnite doplniť aj niečo hmotné, čo bude vašej láske tieto okamihy pripomínať. Je muž nadšencom rybárstva či poľovníctva? Určite ho poteší tematické tričko. Miluje žena knižné príbehy? Ešte viac si ich vychutná v komfortnom tričku. Veď aj o tom je láska – že dokonale navzájom poznáme svoje záľuby a dokážeme sa s milým darčekom trafiť do vkusu toho druhého.