Náš tip na originálny valentínsky darček pre páry

Autor:

Dátum: 2019-08-07 11:41:30

Valentín sa nezadržateľne blíži a vy už isto tvrdo rozmýšľate, čím tento rok potešíte svoju lásku. Alebo ste na Valentín úplne zabudli a my vám ho práve pripomíname? Nech už je to akokoľvek, v tomto článku vám dáme jeden tajný tip na valentínsky darček pre páry, ktorý si zamilujete!
Kvety, veľké čokolády, šperky, či romantické pobyty. Všetky tieto darčeky síce spravia Valentín krásnym, no povedzme si na rovinu, sú už tak trošku „otrepané“. Každý ich už niekoľkokrát dostal, chýba im tak akási výnimočnosť, originalita. Možno to už začína trápiť aj vás a preto hľadáte niečo výnimočné.
Vedzte, že na originálny valentínsky darček pre páry nemusíte minúť celý svoj majetok. Niekedy sú to tie najmenšie drobnosti, ktoré spravia najväčšiu radosť a prekvapenie. Takou väčšou drobnôstkou je práve náš tohtoročný tip na valentínsky darček. Ste pripravení? Sú to predsa vankúše pre páry, ktoré nájdete v našom e-shope Ahooy.sk!
Keď už sa blíži ten Valentín...
...Tak sme si povedali, že lásku venujeme aj vám, našim cteným zákazníkom. Znížili sme ceny našich valentínskych vankúšov pre páry, aby ste za ušetrené peniaze mohli svojej láske kúpiť ešte aj nejaký ten pekný kvietok alebo čokoládu.
A prečo si myslíme, že práve naše vankúše pre páry sú ideálnym darčekom na Valentína? V prvom rade sú originálne, pri ich navrhovaní sme dlho rozmýšľali, aké slová na nich dať. Nakoniec sme sa rozhodli pre jednoduché, no o to príťažlivejšie a vtipnejšie formulky, ktoré si rozhodne zamilujete a vyčaria vám úsmev na tvári každý jeden večer, keď prídete do postele.
Všetky vankúše sú tvorené výplňou a originálnou obliečkou, samotný vankúš má štvorcový tvar s rozmermi 38x38 centimetrov. A to najlepšie? Obliečka sa dá bez problémov prať, maximálne pri 40 °C, takže vankúš môžete plnohodnotne využívať. Tak neváhajte a doprajte sebe a svojmu partnerovi originálny valentínsky darček. Na náš Facebook či Instagram nám potom pokojne napíšte, ako sa vám páči!