Športová fľaša na vodu pitný režim 0.5L – ružová | ahooy

Športová fľaša na vodu pitný režim 0.5L – ružová

  • -21%
10.00 € 7.90 €
  • Skladom
  • 🚚
    Doprava zdarma pri nákupe nad 50.00 €

Športová fľaša na vodu vyrobená z tritanu 
Rozhodnutie padlo – vzdávate sa plastových fliaš! Už vás nebaví piť vodu so zvláštnou chuťou a chcete znížiť množstvo plastov, ktoré používate.

Ak teraz hľadáte zdravšiu a ekologickejšiu alternatívu, určite vyskúšajte športovú fľašu na vodu  z ľahkého, ale odolného tritanu. Je pevnejší a ľahší ako sklo a zdravší ako plast. Za túto voľbu sa vám poďakuje nielen vaše zdravie, ale aj naša planéta!

športová tritanová fľaša na vodu
Fľaša na vodu  je mimoriadne univerzálne riešenie , ktoré poslúži nielen pri športovaní. Prečítajte si parametre produktu a vyberte si fľašu, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Parametre:
✔️ Materiál : tritan

Tritanová fľaša na vodu – odolná, ľahká, spoľahlivá
jeho zloženie neobsahuje škodlivé látky, ktoré môžu prenikať do nápojov. Navyše je oveľa ľahší ako sklo a odolnejší voči poškodeniu, žiareniu a teplotným rozdielom. Tritanová fľaša sa nerozbije , aj keď nápoj vo vnútri zamrzne!
Nezľakne sa ani vysokých teplôt. To všetko znamená, že športová fľaša na vodu  Tritan sa od prvého dňa stane vaším najlepším spoločníkom na výletoch, prechádzkach či športovaní.

Aké sú vlastnosti športovej fľaše na vodu ?
Motivačná fľaša na vodu  je navrhnutá tak, aby nadchla nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým praktickým riešením . Medzi jeho najdôležitejšie vlastnosti nájdete:

▶️ Univerzálnosť – vďaka nízkej hmotnosti je fľaša užitočná nielen v posilňovni alebo na prechádzke, ale aj pri výletoch autom, bežeckých tréningoch či výletoch na bicykli.

▶️ Tesnosť – perfektne padnúci uzáver účinne chráni pred vytečením, takže fľašu s vodou ľahko vložíte do kabelky alebo batohu.

▶️ Pohodlie – šikovný náustok sa dá jednoducho otvárať a zatvárať jednou rukou, takže vodu môžete bez problémov piť za každých podmienok.

Motivácia na dosah ruky!
Viete, aké dôležité je piť vodu, no neviete sa k tomu motivovať? Alebo možno pijete vodu pravidelne, no neviete, koľko jej vlastne vypijete?
V každom z týchto prípadov vám príde na pomoc športová fľaša na vodu 4FIZJO! Motivačné nápisy , ktoré na ňom nájdete vám budú neustále pripomínať benefity ,
ktoré pitím získate . Nikto vás už nebude musieť povzbudzovať, aby ste to urobili! A kapacita 1000 ml vám umožní jednoducho kontrolovať, koľko vody počas dňa vypijete.

Voda – koľko by ste jej mali vypiť?
Teraz sa pýtate, koľko vody je najlepšie vypiť? Dva litre alebo možno viac? Na túto otázku odpovie vaša potreba kalórií alebo hmotnosť. Na základe vašich potrieb vypite aspoň 1 mililiter tekutín na každú zjedenú kalóriu. Muž, ktorého kalorická potreba je približne 2 800 kcal, by mal denne vypiť aspoň 2,8 litra tekutín. Na výpočet množstva vody, ktoré potrebujete, môžete použiť aj svoju váhu. Treba vychádzať z toho, že na každý kilogram vášho tela by ste mali vypiť 35 až 40 ml tekutín .

Teraz viete, koľko vody by ste mali vypiť. Teraz určte, koľkokrát denne potrebujete naplniť fľašu a začnite!

ID:25271